| ćůρĸåćåĸę a întrebat:

Hi!
Vreau sa imi fac si eu pagina pe Facebook(Nu profil).happy
Si vreau sa ma ajutati si pe mine cu:
#1.Nume.(N.am nici o idee)
#2.Nume de albume(Pentru ca este asemanator unui profil de pe Facebook)
#3.Idei.(Ce sa contina albumele):3
#4. Poze (De pe site. uri gen We heart it, Tumblr)

2 răspunsuri:
| ćůρĸåćåĸę explică:

Paithinking Iubire:*Daca ai gandii putin, ti-ar venii mai multe idei si m-ai putea ajuta.Cum tu nu gandesti, raspunzi cu chestii idioatehappy
Asa ca decat sa raspunzi cu niste chestii de nesuferit, mai bine te uiti in dreapta sus si dai click pe X-u ala mare si rosu.winkingBine?straight face

| AvrA a răspuns:

Daca as avea o idee buna...cred ca as putea sa o folosesc si singur, nu crezi?