| SpeedStarr a întrebat:

ma numesc SpeedStarr so vreau sa va intreb care este rasa voastra de caine preferata? Vreau un video cu cainele care va place! Dau fundita! ~((:~

Răspuns Câştigător
| JammyBrooks a răspuns:

Am uitat sa-ti dau linkul asta e el:X.:http://www.youtube.com/watch?v=GiubhC63IRU&noredirect=1

5 răspunsuri:
| JammyBrooks a răspuns:

Rasa mea pref. e labradorul retriever.se zice ca e cel mai pasnic caine si chiar si cel mai iubitor. poate are o inteligenta rar intalnita dar pentru ati acorda toata dragostea lui trebuie sa-l respecti sa-l ingrijesti si sa-i acorzi toata dragoatea de care arre nevoie.asta e timmy al meu, cand am fost la sky in himalaya a fost premiat cu un trofeu din argint de 20 cm pentru ca a reusit sa salveze impreuna cu alti 7 caini din rasele saint bernard si eskimo american, 18 victime care au fost ingropate de vi intr-o avalansa.a fost premiat pentru ca nu ea din acea zona si nici nu era dresat pentru salvare(nu era un caine sanitar) stia unele comenzi dar nu foarte bine avea 2 ani s 7 luni si l-am iubit si il iubesc pana in prezent cand are 9 ani si 4 luni.e foarte energig si batran dar.e timmy al meu cum era can era copil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un bichon maltez, nici nu ma gindesc la altceva.Este de o inteligenta rara, vorbesc cu el ca si cu un om.Restul comentariilor sint de prisos.Mult noroc.

| HendrixKafkaLOVE a răspuns:

Bună...SpeedStarr(chiar sper să nu te cheme așalaughing)! Eu am un câine, este un ciobănesc unguresc sau un Pulli, încă nu ne-am hotărât ce rasă să fielaughing. Dacă vei căuta pe google la imagini, poți vedea că această rasă de câine are...blana lungă, foarte lungă! Cățelușa pe care o am încă de mică se numește Blacky și ne iubim foarte mult!
Dacă vrei un câine, dar părinții nu zis să dai jos armata din pod!laughingTrebuie luați pe sus, glumesc! Dacă nu ai unul și îți dorești, sper să ai șansa să ai un asemenea „prieten"! Peace și noroc!

| tryhjf a răspuns:

Stii unde pot gasi si eu un caine pomeranian? plss