| LovelyG a întrebat:

Buna ma poate ajuta cineva la Sims 2? Am si eu o mica problema...am auzit ca merge sa pui barele de energie, igiena, foame etc la 100% cu parola "maxMotives". Ei bine, am bagat parola si nu stiu cum se pun alea la maxim.Ma puteti ajuta? Poate trebuie alta parola...sau ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Ryuzaki a răspuns:

Ctrl-Shift-C... boolprop testingcheatsenabled true. Asta scrii in oras inainte sa selectezi un lot... apoi tragi de bare cand scad sau dai Shfit-click pe cutia postala si dai make needs static.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa le dai ce au nevoie, eu asa fac.De exemplu, daca ii e foame, da-i macare, daca are nevoie la baie, du-l la baie, daca are energia scazuta, du-l sa doarma etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maxmotives si motherlode motherlode este parola de bani