| RenesmeeC a întrebat:

Imi puteti spune niste coduri, pentru The Sims 2, ca sa am toate chestiile alea, de exemplu la environment sa am tot verde sau la energy? Eu stiu de Ctrl+Shift+C si dupa aceea scriu maxmotives. Dar nu imi merge. Imi puteti spune, va rog?

Funda!

3 răspunsuri:
| xXBvbLovesConverseXx a răspuns:

Poti scrie ctrl+shift+c si scrii apoi motherlode, iti da 50.000 de bani, la mine mereu a mers

| RenesmeeC explică (pentru xXBvbLovesConverseXx):

Aceea o stiu. Dar imi trebuie cu energie maxima, la mancare maxim si la restul...

| xXBvbLovesConverseXx a răspuns (pentru RenesmeeC):

Asta nu stiu, stiu numai codul asta pentru bani atat