| ana0metalhead a întrebat:

am si eu o mica problema. am descarcat sims-ul si trebuie sa-l instalez. dar eu nu am winzip-ul si pe nero nu stiu sa umblu. ma poate ajuta cine cu nero? cum il intalez? sau imi puteti da un link in care scrie asa ceva? funda :X

1 răspuns:
| mdany a răspuns:

Lucrezi cu Nero Image Drive.Il deschizi si dai la Enable Drive. Apoi la First Drive mai sus dupa care iti apare un buton pentru cautarea fisierului.Il cauti si dai Ok dupa care totul merge de la sine.