| annnnnaais a întrebat:

Bunahappy ma puteti ajuta cu niste nume pentru o catelusa(bichon)? dar mai elegante si mai rarehappy nu dupa google va rog ca am intrat pe o multime de pagini si nu am gasit nimicsad fundita celui mai frumos:*

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Diva. Missy. Yoko.

10 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Lizi,riki,pufi,moni(monica),pufulete sau bella.
mie aceste nume mi se par dragute.

| YoCookieMonster a răspuns:

Charlotte.

| danielcretu1980 a răspuns:

Pe catelusele mele le cheama: Zara, Mayo, Alma, Suzie, Bela, Cola, Sindi, Drupi, Minnie.
In pedigreeuri mai apar numele: Snow Drop, Wonderful Mistake, Pamela, dar e bine ca un caine sa aiba un nume simplu, la care sa si raspunda.
Am un prieten cu o catelusa Murmurchina - dar nu prea raspunde la numele ei :). Ma intreb de ce oare...

Am mai avut cateluse cu numele Sara, Mira, Scarlet, Rona, Helga, Carla, Chilli si Pepper.

Alegi tu... :)

http://www.facebook.com/......media/set/

| Pirkko a răspuns:

Penny

| Banannie a răspuns:

Tasha

| Eva a răspuns:

Am avut o catelusa Rita... trebuie sa ii alegi un nume scurt, sa fie usor (de retinut pentru ea si de pronuntat pentru tine) adica, sa nu aiba multe silabe...

| Bezea a răspuns:

Yuki

| T4ny4 a răspuns:

Kira

| PaNdIsPaN a răspuns:

Sookie(Suki),Kira,Draghiţa

| CaramelBbz a răspuns:

Lavanda
Rosie
Lolly