| from02hero100 a întrebat:

Mai este putin pana la Craciun si nu stiu ce sa ii iau fratelui meu de 16 ani. Ii plac culorile albastru si rosu, canta la chitara, se joaca mult la calculator dar isi dowladeaza jocurile, este foarte inteligent si cam atat. Ce credeti ca i-ar place?

Răspuns Câştigător
| saranastasie a răspuns:

Nu ne-ai mentionat ce buget ai...
Daca ai un buget peste 400 de lei, ii poti cumpara cu chitara acustica albastra.
In schimb poti sa ii cumperi un hanorac albastru.(Poti merge in H&M fiindca sunt foarte dragute, sau in PULL&BEAR).
Iar daca esti mai micuta, ii poti face ceva simbolic, o felicitare si sa ii iei ceva de plus.
Gestul conteaza.Sunt sigura ca orice i-ai da o sa ii placa.
Fundita?

7 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Daca ii place muzica, cumparai un mp3. Ai putea sa afli cateva detalii despre jocurile lui. De exemplu, sunt jocuri in care iti poti cumpara premium account (cont premium) in care ai anumite bonusuri, si nu sunt scumpe, pana in 10 euro. Afla ce jocuri joaca si poate vrea un astfel de cont...
Sau ii mai poti lua un volan pentru calculator. Gasesti la 3-4 milioane.
Incearca sa afli ce ar vrea el. Intreaba-l despre jocuri (dar fara sa se prinda).
Bafta!

| kinezul007 a răspuns:

O chitara electrica

| LucianaGirl99 a răspuns:

Incearca niste chestii hand-madewinking.

| ZoZzo a răspuns:

O chitara, Ceva de pus pe birou ( rosu sau albastru, dar evident de baieti). Cauta o chitara in miniatura pe care si-o poate pune pe biroul lui.etc...

| ScarecrowFarmer a răspuns:

O chitara albastra sau rosie happy

| rld0 a răspuns:

Eu i-as lua un tricou cu steaua daca ii place rosu si albastru. Daca nu e stelist l-as bate de i-ar suna apa in cap sa se faca stelist

| Valentono_Lascarache_1968 a răspuns:

Sincer cel mai bun cadou ar fi sai ei o consola sau niste jeans blue si o maleta sau ceva rosu poti chiar sai ei o bratara frumoasa poti sai ei chiar si o pana pentru chiatra lui sa fie rosie sau albastra dar fii atenta cati bani ai in buget imi dai funda please?