| cosminache a întrebat:

Unei fete i-ar place de un baiat inteligent, romantic, care canta la chitara, dar putin plinut? (nu sunt gras, doar putin plinut)

11 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Daca nu canti si arati ca tipul asta, nu.

http://www.youtube.com/watch?v=PY2FQ-LgmYo

| OnuOnulică a răspuns:

Dacă ai bani nu există nici o problemăwinking laughing

| Melcul a răspuns:

Depinde de caracterul fetei. daca tie iti place de ea intereseaza te cum ii plac ei baieti si daca crezi ca te incadrezi in normele ei incearca.

| xCrazyGirl a răspuns:

Mie mi-ar place :X Nu corpul conteaza, ci sufletul. Doar pe baieti ii intereseaza mai mult corpul

| Immortal69 a răspuns:

Depinde cum esti cu fetele...

| cosminache explică:

Daca spuneam gras se intelegea ca sunt o balena... Dar na, romanu' nu prea intelege romana.

| CapitanulEvident a răspuns (pentru cosminache):

Nu inteleg poponareala, probabil aici e problema. Erau o multime de sinonime perfecte dar mna "romanu' nu prea intelege romana".

| ValereaChihai978 a răspuns:

Sigur ca i-ar place. dar conteaza mult cum vorbesti cu fetele daca tii capul in pamint si astepti sa te intrebe ea continuu ceva nu ai nici o sansa la fel e si daca e c..va insa daca e o fata normala si cuminte vei fi baiatul erfect. Poate te va motiva sa faci sport si sa slabesti

| marianutzatha a răspuns:

Dc nu?

| Dia14 a răspuns:

Daca iti pui poza la profil poate

| stanboss98 a răspuns:

Depinde de fata dar cred ca i-ar placea.