| ViolettaMaria a întrebat:

Buna,mama mea are o gaina bolnava de rasa motata olandeza si de cateva saptamani i se da capulpe spate! Nu are putere sa-si ridice gatu.Mama o hraneste pe cioc cu apa si cereale.Ce medicamentatie ma invatati sa dau si daca se va vindeca?

Răspuns Câştigător
| Devilady a răspuns:

Trebuie sa mergi de urgenta la farmacia veterinara.doctorul va sti cu siguranta ce are.sa nu fie vreun virus aviar.atunci e mai naspa

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la farmacie, acolo ti se vor da solutii pentru aceasta problema.

| manuel72 a răspuns:

Eu zic ca e mai bine s-o taie.