| mango88 a întrebat:

Buna, mi-a disparut motanul in varsta de 8 luni din 22 august. nu stiu ce sa mai fac. nu a fost plecat mai mult de cateva ore. stau la casa

Răspuns Câştigător
| acerr a răspuns:

Eu am avut 4 motani, unul a plecat si a venit dupa 8 9 zile, unul a plecat si nu sa mai intos.Si cel care pleca si venea,aici a fost vina mea, nu trtebuia s ail mai las, a tanversat o strada si l-a luat unul intentionat, putea evita, si uite asa am plans si sufeit vre o 2 ani! eram atasata nu am cuvinte,dormea pe burta mea,era un gentelman,nu se urca, nu cauta mancare, puteam sa las pe masa, el venea doar cand il strigam. avea o personalitate aparte! cum am zis era un domn. acum mai am doi care stau la geam pe o masuta cu o plasa sigura, stau se uita si au aer

32 răspunsuri:
| mango88 explică (pentru acerr):

E destul de mare.l-am tot cautat.dar daca e sa fie in curte la careva dupa pisici, degeaba dau eu ture pe strazi.

| acerr a răspuns:

A mai aparut pisica?