| Safire17 a întrebat:

Daca castrez motanul la varsta de 10 luni e OK? Nu as vrea acest lucru, dar problema e ca eu stau la etajul 2, deci oricum nu pot sa ii dau drumul afara...

1 răspuns:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Pai motanii ar cam trebuii castrati dar nu asa de micihappy imi cer scuze ca iti sp dar mai trebuie sa astepti cel putin inca 2 lunisad si daca nu ii dai drumul afara de ce iti faci griji?^_^stai chillhappysi lasa saracutzul motanel in pace asa cum e macar pana face un anhappy