| alexandra2859 a întrebat:

Buna,mi-am luat 2 broscute testoase(de apa dulce) micutebig grin
acum in primul rand vreau sa le gasesc nume(este o fetita si un baiat) si as vrea un nume ciudat dar nu tampit! ceva poate un nume al unui zeu sau al unui om de stiinta mare!(ceva ciudat si il intalnim des!
si vreau sa stiu si cat de des trebuie sa le schimb apa, ce poate sa manance in afara de creveti.
si cam tot despre ele.adica cat cresc, cum pot sa le cresc bine...

Răspuns Câştigător
| BlackFuneral a răspuns:

Pe a mea o cheamă Coioata.Un nume stupid, știu.Îi mai poți da mere și apa o dată pe zi poate și de două.

| alexandra2859 explică (pentru BlackFuneral):

Pai cum adica sa ii dau apa? daca este in apa?
mai zic o data sunt broscute de apa dulce! 1

| BlackFuneral a răspuns (pentru alexandra2859):

Nu mă refeream să îi dai apă ci să îi schimbi apa!

| alexandra2859 explică (pentru BlackFuneral):

Aa da chiar ii schimb apa in fiecare zi si nu ii pun apa de la robinet! ii pun apa cumparata!happy

| BlackFuneral a răspuns (pentru alexandra2859):

O poţi fierbe, să fie mai sigură.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LauraM01 a răspuns:

Incearca pe situl asta vei gasi toate informatile de care ai nevoie testoase.go.ro si nume Hermann,Dino,fiona,gizmo,bubu,Bobo, Bibi, Mecc, Zolly, Solaris, Polaris, Sandy, Spendy, Willy, Broscarul, Raiosul, Brown, Natasa, Franklin, Speedy, Leo, Leonardo, Coral, Perle, Kriss, Dexter, Baxter, Bily, Bonny, Cioci, Mario, Boris, Marmota, Julieta, Ghita, Oprica, Leana, Tuddy,Teddy,Marty, Nino, Sony, Green, Oak, Bobocel, Domnul Testos, Căpacel, Barra, Troy, Larry, Tomas, Rocky, Iri, Lili, Lilica, Bilborn, Bill, Mac, Bubu, Lil Rox, Tzetsy, Blinky, Brotacel, Ema, Oaky... funda?happy

| Flooryn a răspuns:

Alice, Sasha, Albert, Midnight(miezul noptii),