| elenutza27 a întrebat:

Mi-am luat Sims 2 pets si sims 2 seasons dar nu stiu sa le instalez.Cum trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| El3m3ntul a răspuns:

Te pot ajuta eu dar e mai complicat in scris, ai teamviewer? daca da, da-mi id-ul tau de messenger.

| ExtremBoy1123 a răspuns:

Pe tableta s-au pe Calculator?
Pe Tableta intri pe Google Play scrii Sims 2 pets si daca-i Gratuit apesi pe Sims 2 pets si daca iti arata Instaleaza apesi acolo! Astepti cate-va secunde si dupa aia se instaleaza cand sa Instalat apesi Deschideti si instalezi si Celalant Sims!
Sper ca te am ajutat! Pa Pa big grin

| AndreyDjx a răspuns:

Daca sunt in format. os trebuie folosit Daemon Tools.
1. Cauti imaginea care este simbolizata.os si apoi clic pe monteaza imaginea si iti intra in setup. Daca nu este asa. adauga-ma pe mess : andrey_fsk@yahoo.com

| StArsDuSt a răspuns:

Cauta pe you tube un videoclip cum instaleaza altcineva si ia-te dupa videoclip.