| Brotacel a întrebat:

Nu dau funda!
Vreau sa va cer si voua ajutorul. Ma pricep cat de cat la catei, dar aici nu sunt sigura de decizia mea. Am adoptat acum o saptamana 2 pui caniche de o luna. Mama lor a murit si de aceea nu i-am mai lasat. I-am alimentat cu lapte prin seringa, iar de cateva zile mananca si singurei. Dar probabil de la schimbarea aceasta de gust, nu stiu; a laptelui. s-au stricat la burta. Ii va afecta daca in lapte le voi pisa furazolidon? Cunosc ca cateii sub o luna care au diarie pot muri. happy

7 răspunsuri:
| raluky4 a răspuns:

Sfatul meu e sa consulti un veterinar! El te ajuta cel mai bine!
Incearca sa le dai mancare(granule, hrana uscata) pentru. caini, dar speciala pentru. juniori!
Cel mai bine te va ajuta veterinarul!

| chupachups1234 a răspuns:

Funchi vaneaza fundite ca sa devina expert, dar m-am uitat pe contul ei si are o singura fundarolling on the floor

| Brotacel explică:

@Funky, tocmai de aia am scris ca nu dau funda, ca sa nu primesc raspunsuri de genul tau.adica raspunsuri de la vanatorii de fundite care vor sa devina experti happy

| Miяu a răspuns:

Nu e adevarat! Adica nu bag mana in foc, dar am si eu 3 puiuti care au mancat 3 saptamani de la catelusa, apoi le-am dat mancare si au facut diaree. Eu le-am dat in loc de apa ceai de menta si le-a trecut. ( Sfatul unui veterinar cu ceaiul de menta ) Incearcawinking

| Miяu a răspuns:

Pfff, @Funki tu nu ajuti oamenii daca nu dau fundita? Adica, daca nu ar exista asa ceva ( "premiul" asta cu funditele ) Nu ai raspunde la nici o intrebare?

| Miяu a răspuns:

@ Funki Sari cu stupidu' laughing Daca te simti mai bine asa!

| Noir a răspuns:

U dc crezi ca nu o sa primesti raspunsuri? pentru ca nu dai funda loserloserloser