| cutzualb a întrebat:

nu stiu cum sa imi fac tatal sa ma inteleaga ca vreau si eu un Yorkshire? Primul care raspunde primeste,, FUNDA"!

Răspuns Câştigător
| gabrilion a răspuns:

Daca vrei sa iti ia un Yorkshire, trebuie sa dovedesti ca il meriti, dovedeste ca poti avea grija de el, ca esti responsabil/a. Dovedeste ca iti doresti mult animalul si incearca sa il faci sa te vada cum stai cu niste caini ai strazii, le dai mancare sau ceva, cum te joci cu animalele vecinilor(daca te lasa vecinii) si ca ti-l doresti tare mult. Mai poti incerca sa dai semne, cum ca vrei neaparat un Yorkshire, sa faci apropo-uri. Incearca sa ii promiti ca o sa iei note bune la scoala, ca nu o sa neglijezi lectiile si ca o sa fii un elev model (asta mereu merge ). Astept funda

4 răspunsuri:
| gabrilion a răspuns:

Astept funda

| cutzualb explică (pentru gabrilion):

Draga GABRILION eu sun deja un elev model sunt cea mai desteapta din clasa an nu mai 10 si tot timpul dau de mancare la cateii strazii!

| gabrilion a răspuns:

Sau ai mai putea, sa faci asta, dar nu prea iti recomand, sa ii prinzi facand cevagresit si sa ii santajezihappy

| Bubuxx a răspuns:

Trebuie sa il convingi ca poti avea grija de el...si sa faci in asa fel incat sa isi dea seama ca il meriti.