| TpuNoName123 a întrebat:

Bună!
Până la ce vârstă se joacă, câinii?
Am un câine de 10 luni şi e foarte jucăuş, aş vrea să fie aşa mereu happy Este posibil?

Răspuns Câştigător
| MâţulMov a răspuns:

Pana la batranete se joaca, dar mai depinde si de rasa big grin
Daca te joci cu el zilnic poate se ramana jucaus dar daca te porti urat cu el va deveni raustraight face

| MâţulMov a răspuns (pentru MâţulMov):

Daca e bichon cum zici se va juca mult si biine! Dar ramai la sfatul meu de a te juca cu el in fiecare zii!

8 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Al meu are 10 ani si s-ar juca toata ziua.inclusiv cu pisiculrolling on the floor

| AliceIDK a răspuns:

Eu am un caine de 10 ani, dalmatian, si este foarte jucausa! Vine cu mine in curte ne alergam. Acum, sa vedem. Fiecare are trasaturile lui!

| Lisadream a răspuns:

Eu am un canis de 11 ani si inca e jucaus...; plange langa tine daca nu te joci cu el

| Rhox a răspuns:

Pai uite care'i faza cu cainii astia.e ca la oameni, unii sunt mai jucausi, le place distractia la maxim.pe cand altii sunt mai lenesi dar se distreaza si ei.acum depinde de ce fel este cainele tau happy

| CrazyPittica a răspuns:

Pai depinde de rasa se poate juca pana la 5 dar si apana la 10 dar la un moment dat va imbatrani si nu ii a mai arde prea mult de joaca.

| DeathBat6661 a răspuns:

Daca te joci cu el in fiecare zi acel caine va fi jucaus toata viatawinking

| FreshMenthol95 a răspuns:

O sa se joace pana l min 2-3 ani. Poate sa fie jucaus si la 5 ani. Mentine.l sanatoshappy