| Elly4all a întrebat:

poate sa-mi dea cineva un site de pe care sa downloades "jai ho" -pussycat dols-? plz caut videoclipul de mult timp
A. P vrau decat videoclipul cu sonor, nu doar melodia ca paia o am.Multumes:d

5 răspunsuri:
| anonim a răspuns:

De pe you tube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poti downloada de pe youtube.Ai nevoie de un program, youtube downloader, il gasesti pe google, si e foarte usor de utilizat.Astfel vei putea descarca si alte videoclipuri care iti plac, pe youtube se gasesc multe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi patre rau dar si eu am decat melodia