| CatalinaXD19 a întrebat:

Mi-am luat vineri o Nimfă mascul, a mâncat foarte puțin de la mine din palmă dar apă nu știu dacă a băut, astăzi când m-am trezit era pu jos în cușcă cu ochii închiși și este amețit nu vrea să mănânce, apă a băut dar a vomitat-o, nu este deschis la veterinar, ce pot să fac?

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Astea sunt păsări de unică folosință. Moare - cumperi alta.

Tu cum te-ai simți dacă ai fi pe viață la pârnaie.

Răspuns utilizator avertizat
| Animeforlifee9921 a răspuns:

Ar trebui sa fie si o sectie veterinara pentru animale la urgenta.
Nu vreau sa te intristez, dar pana maine cine stie cum va fi.

Răspuns utilizator avertizat