| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Buna pot creste la un loc pui de gaina, curca si bibilici(pichere)? Si ce a-s putea sa le dau pentru prevenirea bolilor, ceva pentru sistemul imunitar(vitamine)? Multumesc!

2 răspunsuri:
| dolceromania a răspuns:

Da poti creste impreuna toate vetuitoarele ce spui, dar pentru sistemul imunitar e diferit, unul din el este rtfcprootect.

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Toate pot creşte la un loc (aşa procedez şi eu) numai că bibilica mai bate curcanul. Să nu le dai vitamine dacă vrei să fie carnea şi ouăle de calitate. Să aibă iarbă, grâne şi din când în când coji de ouă.