| Revai_CRistian_1994 a întrebat:

Buna prieteni! Am o intrebare am 15 pui de 3 zile si am o closca care trebuie sa-i iasa puii pe 24 aprilie si cand ii ies puii la closca, cei pe care ii am o sa aiba 9 zile, si vreau ca dupa ce puii clostei o sa aiba 2 3 zile sa-i pun si pe aia 15 la closca. Oare o sa-i primeasca?

1 răspuns:
| BarnaCamelia2001 a răspuns:

Depinde., Sunt closte mai cuminti si altele mai rele. Daca este una mai prostuta, (ca sa zic asa ) ar putea sa ii accepte, daca nu s-ar putea sa ii bata.Dar daca ii va accepta, te sfatuiesc sa ii pui sub ea din momentul in care incep sa iasa primii pui. Succes!