| Revai_CRistian_1994 a întrebat:

Am o intrebare am 15 pui de 3 zile si am o closca care trebuie sai iese puii pe 24 aprilie si cand ii iasa pui la closca pui care ii am o sa aiba 9 zile, si vreau ca dupa ce pui clostei o sa aiba 2 3 zile sa-i pun si pe aia 15 la closca. Oare o sai primeasca?

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
In general da..am facut si un experiment cu asa cevalaughing
aveam pui cumparati 15 bucati, apoi a scos si closca, si nu primea puisorii straini de nicio culoare, asa ca am stat langa ea si de cate ori ii ciupea, ii dadeam peste cioc, si itea asa am facut-o closca eroina, avea grija de 27 de pui.
Paste fericit alaturi de cei dragihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa nu ii primeasca. Mai bine stai de paza, sa vezi sa nu ii omoare in bataie.