| Papusha1 a întrebat:

Prin ce site pot preface o poza in asa fel: file:///C:/Users/ADMIN/Desktop/358277386702.jpg
Funda...

12 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu se poate vedea poza!

| YoYoLicious a răspuns:

rolling on the floor

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Poti folosi photoscape, pe care il descarci de aici: http://www.photoscape.org/ps/main/download.php - dai click pe una din cele 3 imagini pentru a descarca programul.
O alta alternativa ar fi Adobe Photoshop dar este prea avansat. Are prea multe optiuni si s-ar putea sa te pierzi prin ele.

| UnCorpSanatos a răspuns:

Nu ai inteles bine,
nu ai explicat ce ai citit/auzit si ce vrei sa faci dar aceea este adresa pozei din calculatorul tau sau al persoanei care are poza

Partitia C, pe Desktop, poza cu numele 358... , cu formatul.jpg

Daca vrei altfel de ajutor da-mi reply ca sa primesc notificare

| UnCorpSanatos a răspuns (pentru Papusha1):

Nu stiu programul probabil paint la cat de banal arata de ce ar vrea cineva sa isi modifice poza in asa fel?
P.S Nu o lua ca pe o jignire personala e un sfat doar

| Papusha1 explică (pentru UnCorpSanatos):

Nu am pe ce sa ma supar. ca nu sunt eu in poza...

| UnCorpSanatos a răspuns (pentru Papusha1):

Nu ma refeream la persoanele din poze ci la inimioarele si "spray-ul" acela happy

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru UnCorpSanatos):

Bun sfat

| MrMihnea a răspuns:

Cand o sa invatati?
Nu avem cum sa vedem o poza din PC`u vostru, trebuie sa o uploadati pe un site.

De exemplu: http://imageshack.us/

| radanalin a răspuns:

Asta este o simpla adresa nu este un format al vreunui fisier. Introdu asta la adresa in browser si vei vedea despre ce este vorba. (ex: in loc de "www.google.ro" scrii "file:///C:/Users...")