| Tatiana2af a întrebat:

Buna seara! Am primit o iepuroaica, alba si nu știu cum să-i pun numele.
Imi puteți da va rog idei de nume? (Nu pufi, fluffy si nume de genul asta)

Răspuns Câştigător
| Emy52 a răspuns:

-Zizzi
-Norișor
-Daca tot ai primit-o in perioada asta, păstrează ca amintire momentul asta punându-i numele happy : Fulgișor/ Zăpadă/ Fulgica (ceva de acest fel)
- Frișcă
- sau pune-i un nume care ți-ar fi placut tie sa il ai happy
- sau pune-i numele in amintirea cuiva (o prietena buna din alta tara/departe de tine)
Sper ca te-am ajutat, sau daca nu macar ca te-am inspirat happy

Daca iti place te-aș ruga să-mi dai fundiță, dar nh e asa semnificativ

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Blanche!

| VoidEternal a răspuns:

Brunhilda laughing

| carevaescu a răspuns:

Nori(șor)

Răspuns utilizator avertizat
| Adrian_Doaga_2001 a răspuns:

Lily / Sassy / Lia / Pixi / Angel / Elsa.