| claudiualx18 a întrebat:

Bună seara! Am și eu o problema cu o pisicuța. A fost muscata de un cățel și la 2 3 zile după asta I s-a umflat abdomenul tare. A fost muscata destul de rău, câteva zile nu a mișcat piciorușele din spate. Menționez ca în zona din spate a fost muscata. Aveți idee ce ar putea avea?

5 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Daca este o pisicuta de pe strada si ai o simpla curiozitate, eu una personal, nu pot sa-mi dau cu parerea ce ar avea, dar pot sa concluzionez ca este grav. Daca este pisicuta ta si sper ca nu este, ai avea o minte aproape diabolica sa intrebi pe TPU daca o pisica ce trage sa moara ar putea sa aiba ceva? Ar fi ca si cum ar veni maica-ta pe TPU sa ne intrebe daca ai putea pati ceva desi de vreo cateva zile ai febra 40.

| wpAbby a răspuns:

Neata.Daca tii mult la ea o poti duce la veterinar, nu sa stai pe TPU si sa ne spui ca pisica e aproape moarta

| claudiualx18 explică (pentru wpAbby):

Am dus-o și mi-au spus ca ar trebui sa o eutanasiez, de asta am întrebat aici

| wpAbby a răspuns (pentru claudiualx18):

Cum se mai simte?

| claudiualx18 explică (pentru wpAbby):

Nu mai are burtica umflata, dar a rămas paralizata, nu mai poate mișca piciorușele din spate. Veterinarul mi-a recomandat sa o eutanasiez din nou pentru ca mai mult se chiunie?