| Adina4526 a întrebat:

Am un iepuraș care in seara asta are un comportament diferit. E mult mai agitat,se ridica putin,se învârte de doua ori apoi se întinde iar, nu prea are pofta de mâncare si respira mai rapid.
Astăzi a fost bine, a mancat si s-a comportat normal, dar in seara asta chiar ma sperie.
Ați mai pățit asa ceva? Ce îmi recomandați?

2 răspunsuri:
| InteractiV a răspuns:

Este clar ca este o problema de ordin medical. Ceva nu e in regula cu micutul si din spusele tale pare ca il chinuie o durere. Daca esti atasat de el si nu vrei sa se intample ceva rau, mergi cu el la un medic veterinar, el va sti exact care este problema si cum se rezolva, toate gandurile bune.

| Adina4526 explică (pentru InteractiV):

Astăzi este mai bine, nu mai e cum era aseara. Mănâncă, e mai liniștita. Oricum luni merg cu ea la control. Mulțumesc pentru răspuns!