| KendyforAll a întrebat:

Ce mancare recomandati pentru un caini? Adica ce parere aveti despre pedigree, friskies, darling, sau altele.De asemenea vrea sa stiu cum s-a comportat cainele in perioada in care a mancat X fel, etc.
Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| ILikeBlackChocolate a răspuns:

Toate enumerate de tine sunt foarte bune,deoarece contin vitaminele necesare cainilor pentru dinti sanatosi,blana lucioasa etc.
Cainele meu s-a comportat bine,cand l-am hranit cu Friskies,dar trebuie sa tii cont de gusturile sale si de anatomie, nevoi biologice si nutritionale, exact ca la oameni, pentru ca fiecare rasa difera.
Parerea mea e ca ar trebui sa le incerci pe toate, si sa vezi cum se comporta si daca ii imbunatateste aspectul si calitatea digestiei big grin.