| Sorinel95674 a întrebat:

Buna seara, as dori sa fac public anuntul meu (publicat si pe alte siteuri de anunturi): Ofer mascul bulldog francez pentru monta, o frumusete de baiat, un an si 3 luni, bine facut, import Franta, cu carnetul de sanatate la zi, negru cu stea alba in piept. Persoana de contact: Bianca - 0723332412 (vdf); 0743379395 (orange).
Caut o femela aceeasi rasa, frumusica, orice culoare, cu carnetul de sanatate la zi. Pretul se poate afla la telefon (plata 350-450 euro sau cel mai frumos pui nascut). Monta se va desfasura in curtea personala, in conditii bune, si ofer cazare femelei pentru o perioada intre 3-14 zile.
Va astept!

3 răspunsuri:
| CrySsa_4535 a răspuns:

Tu vrei 350-450 de euro pentru monta fara ca, cainele tau sa aiba pedigree? crezi ca e cineva sa iti dea atatia bani? si in al2lea rand la 1 an si 3 luni cainele e inca prea mic pentru monta. dupa varsta de 2 ani ( atat la femele cat si la masculi) e indicat sa ii dai la monta fiindca inainte e prea devreme, ei pana la varsta de 2 ani tot se dezvolta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tu vrei 350-450 de euro pentru monta, cand catelul tau nu are pedigree? crezi ca e cineva nebun sa-ti dea banii astia fara ca, cainele tau sa aiba pedigree? visezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Ala nu e bulldog francez, e o corcitura!
2. La un an si 3 luni nu poate monta!
3. Si daca e adus din franta tot o corcitura e, doar ca e corcitura franceza!
4. Habar nu ai ce inseamna frumusete la un bulldog!
5. Din doi caini fara pedigree iese tot o corcitura!