| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara. As vrea sa discut cu un medic veterinar sau cu cineva care se pricepe la animale. Va rog lăsați mesaj în privat.

9 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

De ce mesaj privat?
Pune întrebări și ți se va răspunde.

| anonim_4396 explică (pentru ancaval):

Era mult de scris. Dar oricum nu ma mai poate ajuta nimeni în legătură cu întrebarea.

| ancaval a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam cât de mult?
Dacă puneai întrebarea, primeai răspuns mai repede decât în privat. Așa....nu ai rezolvat nimic.

| anonim_4396 explică (pentru ancaval):

Nici dacă mi-ar fi răspuns cineva aici nu rezolvam mai mult decât s-a putut face pana în acel punct.

| ancaval a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate că nu trebuia să "aștepți" până atât de târziu. A murit cățelul?

| anonim_4396 explică (pentru ancaval):

Nu am așteptat ca să îl duc la veterinar pana am pus întrebarea. Când am pus întrebarea era deja a treia zi. Și, da a murit.

| ancaval a răspuns (pentru anonim_4396):

Na...te înțeleg. Și mie mi-a murit recent câinele sad
Trăiesc puțin, din păcate, cei mai buni prieteni ai omului.

| anonim_4396 explică (pentru ancaval):

Asa este.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Îmi pare rău că a murit al tău. A murit de bătrânețe sau de altceva?