| Elena_Maria_1993 a întrebat:

Catelusul meu a vomitat acum cateva ore si nu isi revine...respira foarte repede, nu isi gaseste locul.Ce are? Ce sa ii fac?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi urgent la veterinar decît sa stai pe TPU, dar vad ca il "iubesti" mult, te doare n cot de el. O sa moară daca tu nu faci nimic.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Decît sa stai pe TPU sa pui intrebari tîmpite fara rostr, il duceai la veterinar, ca tu nu esti medic, si clar nu stii tu ce sa i faci, cîinele o fi otravit, deci vezi ce faci.

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns (pentru BlackBriliant):

Numa sa fie valabil in orasul ei sau sat

| Elena_Maria_1993 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Decat sa vb ca unu fara minte, mai gandeste te de 100 de ori. de doua ori la tine nu merge... eu locuiesc la sat, unde acum este noapte..la inceput, cand a vomitat am crezut ca este o simpla iritatie la nivel gastric

| NuStiiCumMaCheama a răspuns:

Nu-i da ciocolata niciodata, devine agitat rau, cred ca de la asta.
Nu-i da lapte, se strica la stomac.