| amdr001 a întrebat:

dau FUNDA pentru cel mai explicit raspuns! deci... vreau sa merg la concertul de la Constanta de pe 11 august LaLa Band! si vreau sa imi iau bilete! dar, ce
"semnifica" VIP, Golden Circle, Normal Circle, Categoriile 1, 2 si 3. fiecare, ce optiune are, fiecare pe ce rand este... mai aproape sau mai departe de scena... chestii de genu. vreau neaparat sa merg la acel conert, dar nu stiu ce sa imi iau.
apropo, cu ce fel de tip de bilet se pot face poze cu artistii in culise?

3 răspunsuri:
| jhonsmyth a răspuns:

Iati la VIP, esti mai aproape decat oricine, mai multe nu are rost sa zic iti ei2te distanteti iti ei3 stai mai in spate, o zi buna

| Saluta_petre_1994 a răspuns:

Pai vip inseamna ca tu stai langa scena
su poti face si poze in culise cu lala band