| MinniePearl a întrebat:

Hello! Astazi eu si cu o colega ne-am luat bilete la concertul La la band de pe 11 august in Constanta stadionul Farul.Ne-am luat bilet la 75 de lei Normal circle.Cam cat de aproape/departe este de scena? Se vede bine? Scuze categoria

5 răspunsuri:
| AnOnIm20202020 a răspuns:

Nu se vede bine, e prea departe. trebuia sa iti iei cam la 300 lei sa il vezi in apropiere, adica fata in fata aproape. funda?

| MinniePearl explică (pentru AnOnIm20202020):

La categoria a 3-a era prea departe si la 300 de lei e prea scump

| AnOnIm20202020 a răspuns (pentru MinniePearl):

Stiu,dar o sa stai in picioare

| lasandreea a răspuns:

Am si eu o intrebare de unde le-ai luat? se gasesc gen si in Constanta la case de bilete?

| MinniePearl explică (pentru lasandreea):

Eu sunt din constanta, si le-am luat de la germanos, le gasesti si la Orange sau Vodafone