| Alexutzu_Alx_1998 a întrebat:

Buna seara.Ma numesc Alexandru, am si eu o intrebare.Am o corcitura de pitbull, ce sa ii fac sa fie putin rau cu oamenii, este foarte cuminte, si ce vitamine sa ii dau sa se dezvolte muscular.

Răspuns Câştigător
| EkToR a răspuns:

Ce mai mare prostie cainele tau e cuminte cu oamneni ca asa l-ai invatat insa daca e cazul sa te atace cineva el o sa te apere pana la moarte adica e mai bine ca nu e agresiv cu oamneni el o sa fie agresiv cand o sa ai nevoie, si la genul vitamine intreaba medicul veterinar si iti recomand bully max au si vitamine si proteine pentru caini adica eu stiu ca am un cane corso care a luat bully max ii dadea tata sunt rezultate foarte bune la capitolul forta si musculatura sper ca te-am ajutat.
Funda plz happy

1 răspuns: