| Andreeaalexandra9124395498 a întrebat:

Bună seara, vreau sa spun ca pisicuta mea a lipsit o zi de acasă și acum nu știu ce are dar tușește și parca are niște spasme, dar nu tușește gen ca un pisoi normal tușește altfel, parca zici ca are niște mucus sau ceva de genul! SPER CA NU ESTE OTRAVITA!

8 răspunsuri:
| Andreeaalexandra9124395498 explică:

Si este și apatica dar are spasme din când în când! O avea ceva în gat? Os sau ceva

| HayateRA a răspuns:

Cel mai bine este să te duci cu ea la veterinar. Numai un specialist o poate trata corespunzator. Mergi cu ea cât mai repede până nu se agravează

| outsidethebox a răspuns:

Fa ce spune Raiden mai sus, veterinar urgent.
Multă sănătate!

| outsidethebox a răspuns:

Sa ne tii la curent!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ar putea fi doar racita. Pisicile tusesc/stranuta foarte ciudat, se ineaca.
Tine-o la caldura cateva zile si da-i vitamine.

| Andreeaalexandra9124395498 explică (pentru outsidethebox):

0 sa va țin...a dormit cu mine în seara asta și nu a mai făcut deocamdată tuse sau spasme!

| Andreeaalexandra9124395498 explică (pentru outsidethebox):

Hey e ok pisica?

| outsidethebox a răspuns (pentru Andreeaalexandra9124395498):

Asa sper, spune-ne!