| Lary23 a întrebat:

Stie cineva cam cat ar costa un pui din rasa Marele Danez? Ador cainii aia! Daca nu, poate stiti de Chow Chow sau Shar Pei...va multumesc!

4 răspunsuri:
| neodesignstudio a răspuns:

Un pui de rasa Marele Danez este in jur de 350-400 EURO.
http://www.onegames.info

| iLoveChowChow a răspuns:

Daca cauti pe net caini chow chow este minim 150 euro si maxim 400, 500 euro
la shar pei am vazut eu cu 100 euro unul
dar se da si mai ieftin doar ca astia le face vaccinurila zi carnet de sanatete microcip si altele

| iLoveChowChow a răspuns:

A da dar la rasa shar pei trebuie sa ii stergi cu o carpa sub cute ca se aduna mijerie si daca nu il stergi o sa faca infectie