| pinguuu a întrebat:

Stie cineva unde pot sa gasesc rasele de caini : Shar-pei, Chow-Chow si Yorkshire Terrier si daca stie cam in jur de cate milioane costa?

5 răspunsuri:
| billy69 a răspuns:

Yorkshire Terrier costa undeva la 250-300 euro dar merita fiecare banut! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yorkshire terrier cu pedigree de foarte buna calitate se gaseste la halloyorkies, ofevesamulet, paliihouse...nu mai stiu daca am scris chiar corect dar se poate cauta pe net. cert este ca sunt mai scumpi.peste 500 de euro. dar ai certitudinea ca nu este corcit si la maturitate iti va semana cu nu stiu ce maidanez