| sonia_3318 a întrebat:

Care rasa va place mai mult Shar Pei sau Chow Chow?

Răspuns Câştigător
| Lollidella a răspuns:

Shar pei love struck il am si la poza mea love struck

12 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Chow Chow! Ador cainii blanosi!

NOname
| NOname a răspuns:

Ambele rase sunt minunate, insa mai mult imi plac cainii de rasa Chow Chow.
Iar rasa mea preferata este - Cavalier King Charles Spaniel. Acesti caini sunt ideali pentru viata in apartament, dar si la casa. Dupa parerea mea, sunt cei mai dragalasi, inteligenti si frumosi caini din rasele de talie mica (dar nu sunt extrem de mici, nu sunt gen chiuaua). Nu au o blana foarte lunga, asa ca n-o sa fie casa plina de par, nu sunt foarte galagiosi, sunt ascultatori si nu se uratesc la maturitate. Aici poti sa vezi sute de poze cu acesti caini de exceptie, ca sa-ti faci o parere: http://photobucket.com/images/cavalier%20king%20charles%20spaniel/, iar aici ai un video cu si despre Cavalier King Charles Spanieli: http://www.youtube.com/watch?v=ave3YP77vhU.

| Zenithf a răspuns:

Care iti place tie? Adica mie imi place una dintre ele, dar tu nu vei lua catel de ala pentru ca mie imi place.
Cel mai mult imi plac sorecarii, sunt asa de curiosi si foarte prietenosi. big grin

| Psihiatra a răspuns:

Chow Chow sigur!

| rosto a răspuns:

Mie shar pei imi place, dar toti sunt frumosi happy

| raluky4 a răspuns:

Chow Chow 100%

| marya a răspuns:

Imi plac mult cainii ii ador
dar chow chow arata mai bine

| Cretzule a răspuns:

Chow-chow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chow chow http://sp2.ro/019926

| sonia_3318 explică:

Ella ai gresit shar peiul e usor de intretinut Chow chowul e greu de intretinut pentru ca are blana multa :d

| lexysweet a răspuns:

Chow chow cu siguranta...am si eu unul acasa si toata ziua ma joc cu el.nu ai cum sa te plictisesti cu un astfel de catel... e superb

| ella_4732 a răspuns:

Shar pei-ul e f greu de intretinut!