| Any_3777 a întrebat:

Stie cineva de unde pot downloada postere Justin Bieber rezolutie mare? Va multumesc

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

De cici, este el si cu verisorul lui http://redriverpak.files.wordpress.com/2010/10/idiots.jpg

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Habar nu am, insa ai auzit ca zewa vor sa faca hartie igienica cu pozele lui bieber?happy

| Any_3777 explică:

Ha,ha,ha.Foarte amuzant.De ce sunteti rautaciosi? Nici mie nu-mi place J.B dar am vrut sa-l descarc pentru nepotica mea.Inca o data mi-ati demonstrat ca noi romanii suntem tare ingusti la minte.(unii care nu vor sa iasa din ignoranta lor).