| viiviiiii a întrebat:

Vreau postere cu justin bieber dar nu gasesclove struck:X

Are cineva postere cu justin bieber care nu ii mai trebuie sau stie cineva vreun site care poti sati comanzi reviste cu postere cu el:*:*

Va rog mult ajutati-maasadsad

3 răspunsuri:
| xmellox a răspuns:

Nu am postere cu asa ceva dar poti cumpara reviste, de obicei vedeam in popcorn postere cu el. (Doamne, a invadat revistele rolling eyes ) In fine, apuca si tu un numar in care sa aiba poster cu ala. Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In revistele Popcorn, Bravo, Bravo Girl, Cool Girl gasesti multe. Doar intreaba la un kiosk de ziare de acele reviste si gasesti acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La chioschiurile de ziare