| aceafata01 a întrebat:

Stie cineva de unde pot lua un catelus mascul King Charles Spaniel Bleinheim? Imi doresc foarte mult. Daca aveti un astfel de catelus va rog frumos sa ma ajutati si pe mine. A fost visul meu de cand eram mica sa am un catel din acesta.

2 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Mai bine adopta unul. Animalele de companie nu le iei de frumusețe. Asa iti poti lua un plus si gata

| Patronu1 a răspuns:

Găsești pe olx că-ți vor mușchi tai, desi personal nu recomand rasa asta pentru ca e o rasa foarte încăpățânata. Bafta!