| iulyluvy a întrebat:

Buna stie cineva jocuri virtuale imvu dar in afara de jocurile -stardoll
-lady popular
-imvu
-meez
-frenzoo
-doll and the city
-looklet
-miss bimbo
-my bambino
-gaia online
-habbo hotel
-active worlds
-second life
-there
-world of kaneva
-second life
-Vside
-Twinity
DAU FUNDA VA IMPLOR!

Răspuns Câştigător
| anna_9143 a răspuns:

Metin2smug funtita?batting eyelashes

8 răspunsuri:
| iulyluvy explică:

Ok asta e nefolositor m-am jucat si urasc jocul asta

| iulyluvy explică:

Maria nu stiu daca ai observat dar am mentionat ca stiu accest joc am intrebat daca stiti alte jocuri virtuale in afara de acele jocuri pe care le-am mentionat in lista si looklet se afla in ea

| iulyluvy explică:

Il stiu ii cam naspa dar din moment ce nu am raspunsuri mai bune funda e a ta

| maria5 a răspuns:

Looklet...fundita?

| AdryanTheFuck96 a răspuns:

Retro hotel ii ca si habbo hotel doar ca ai foarte multi bani si pixeli, preturile sunt mici, doar ca e in germana
pe mine ma cheama xXxadryanxXx pe retro si am doua camere Party Room ambele

| AdryanTheFuck96 a răspuns:

Retro hotel ii ca si habbo hotel doar ca ai foarte multi bani si pixeli, preturile sunt mici, doar ca e in germana
pe mine ma cheama xXxadryanxXx pe retro si am doua camere Party Room ambele
sau metin 2 united- asta te prinde e usor,

| sandra_7770 a răspuns:

Fermerama