| Aluxian a întrebat:

stie cineva un crescator de caini, dar serios si nu foarte scump? Sau un petshop? Sau o familie care are Schnauzer si vinde pui? Va rooog. Eu am gasit dar sunt mult prea scumpi. As dori sa cumpar un pui de aproximativ 2 luni de Schnauzer Pitic cu carnetel de sanate, deparazitat, vaccinat, dar fara pedigree, pasaport sau microcip. Multumesc happy dau funditawinking

1 răspuns:
| Bog15 a răspuns:

Eu am cumparat un shar-pei de pe catei-de-vanzare.ro, super ok, acte, vaccinuri, tot tot, cred ca se merita big grin