| denisa0906 a întrebat:

Buna stiti programul pentru vizionarea filmelor online pe pc se foloseste programul sop cast da la mine nu prea merge adica nu ma prea pricep la el nu pot vedea filme romanesti sad putin ajutor va rog sad multumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vizionarefilmeonline.net nu stiu daca gasesti romanesti dar sigur o sa-ti placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vizionarefilmeonline.net nu stiu daca are filme romanesti dar stiu sigur ca o sa-ti placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu denusa cauta pecineva mai sspecialisat sai vei gasi

| francisc4 a răspuns:

Teoretic e foarte simplu. Pratic instalezi sopcast si selectezi de acolo canalele la care vrei sa te uiti. Daca vrei sa vizionezi de pe un site, e imperios necesar sa folosesti internet explorer si firefox. Spre sa iti fie util.