| Yufeny a întrebat:

Ce parere aveti despre vizionarea filmelor la scoala? Profesorul nostru de engleza ne pune numai filme din martie si nu mai face nimic la ora.Nici recapitulare pentru teza nu a facut.
Filmele nu sunt in engleza si sunt puse in limba romana.Nici macar nu le comentam.Pe mine ma plictisesc filmele lui pentru ca nu sunt pentru niste adolescenti de bilingv.

Răspuns Câştigător
| 123456789qwertuiop a răspuns:

Si nu ati facut o lectie deloc? nunai filme? in acest caz daca si colegii tai sunt de parere ca nu se mai poate asa adresati-va profesoarei cu respect spunandu-va parerea si daca nu merge vorbiti cu dirigintul/diriginta voastra sau cu directorul/directoarea.Multa bafta! si liceu bilingv engleza?

| Yufeny explică (pentru 123456789qwertuiop):

Problema este ca colegilor le place.Iar profesorul asta este preferatul directoarelor.Toti fac meditatie cu el si stiu deja subiectele fie la teza sau la teste.Eu sunt singura impotriva tuturor.

1 răspuns: