| šρяίηģ a întrebat:

Stiu ca pare mai ciudat, dar am fost invitata la o petrecere cu animale. Defapt, este aniversarea de 1 an a cainelui celei mai bune prietene a mele. Ce cadou as putea sa ii duc catelului, avand in vedere ca se imbolnaveste de la salam de caini, conserve, pateu pentru caini?
Fundita! Chiar nu am idei!

Răspuns Câştigător
| Simooxd a răspuns:

Poii.nu trebuie neaparat sa ii iei ceva de mancarehappy
poti sa ii iei o zgarda asa frumoasa, sau un cosulet din acela in care sa doarma.sau jucarii din acelea din cauciuc pe care sa le rontaie.sunt multe chestii:X

Petrecere frumoasahappy

17 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Du-i o pisica sa o fugareasca. Multe fite trebuie sa mai fie in jurul petrecerii cu animale... Se pare ca unii romani n-o duc deloc rau. O sa fac si eu o petrecere de copaci, de fiecare data cand implinesc o luna. Asemenea aiureli n-am mai auzit... serios.

| Parisblue a răspuns:

Pai ai putea sa-i duci stapanei nu cainelui ca de. ce stie el!? Pai niste hainute de caini, o zgarda mai speciala, poti sa ii iei o casuta daca ai la dispozitie mai multi bani, produse de ingrijire pentru blanita, etc., sau alte accesori de la pet shop!

| KellyGreen a răspuns:

Nu tb sa ii iei medalioane din argint sau bijuteri i-ai ceva simplu:Un cosulet cu mancare de catei si un os sau o minge din plastic cu care sa se joace.

| RoxAnana a răspuns:

Iai un cos plin cu alimente pe care stii ca nu ii face rau decorat frum si gatawinking petrecere frumoasabig grin

| RXN a răspuns:

O zgarda sau un medalion cu numele cainelui.happy In rest, nu stiu...

| lays a răspuns:

Ai putea sa-i iei o zgarda personalizata sau, oase de rontait din plastic sau jucarii pentru cainihappy

| Alina a răspuns:

laughing

e un pic ciudat, anyway...ai putea sa-i iei niste chestii din alea pentru caini care se dau desert... le gasesti la petshopuri

| HelloKitty23 a răspuns:

Pai dupa mine ai putea sa i cumperi ceva jucarie care face zgomot bineinteles de catei, sau o zgarda si o lesa draguta. Sper ca te-am ajutat cu ceva pup:*

| HelloKitty23 a răspuns:

Pai dupa mine ai putea sa i cumperi ceva jucarie care face zgomot sau o lesa si zgarda draguta. Sper ca te-am ajutat cu ceva.Pwp :*

| Gropiţe a răspuns:

Ai putea sa. i iei o zgarda frumusica, sau o jucarie ceva. nu trebuie neaparat mancare, mai ales daca spui ca e pretentios big grin

| Boo a răspuns:

Ii iei ceva de imbracat

| Madalina_5058 a răspuns:

O jucarie pentru catei. O minge, un os de cauciuc ceva de genul asta. Sper ca ti-am fost de ajutor :*

| gabitza_6878 a răspuns:

Si ii taie motzu'?laughing

| Just Kiddin' a răspuns:

Naspa...
ai putea sa ii iei o zgarda interesanta sau o fundita de pus in par big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un medalion de pus la zgarda din argint de la bijuterie sa sa fie scris numele cainelui pe el tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai un medalion de argint cu numele lui scris pe el de la pijuterie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc sentimentu. uite o idee un pandantiv gravat cu mutrita lui (daca ai o poza)...sau cu nume si date gen adresa, etc. sa nu se piarda :). poti sa comanzi asa ceva online pe http://www.argintarie.ro/......-pg-1.html