| IsiR a întrebat:

Sunt din Brasov! Eu ajut o companie de animale( caini)! Ii luam de pe strada si ii ajutam sa se refaca iar daca doriti sa adoptati pui ( corcituri ) de talie medie si medie spre mare, aici este locul! sunt si fete si baieti, adorabili si prietenosi! Noi avem grija de toate! Pt mai multe detalii trimite-ti un mesaj privat!

Răspuns Câştigător
| SanziiAndry a răspuns:

Buna! Imi place fapta ta si te laud pentru ca vad o persoana buna cu catelusii. Deci, daca ai facebook ai putea sa faci un blog ( pagina de facebook ) in care sa scrii asta. Poti pune poze cu cateii, etc. Dar daca nu ai, ai putea face un blog pe blogspot.ro. Daca ai face asta sigur ai gasi pe cineva care doreste un catelus. Funda?