| sweet_girl_carmen a întrebat:

Vreti sa adoptati un animalut de companie? sunt superbi, dar abandonati, traiesc intr-o asociatie si au nevoie de stapanii. va rog fi-ti mai buni de craciun. chiar au nevoie de ajutor. ce ziceti vreti un animalut? va arat poze cu ei sunt absolut adorabili. pentru mai multe detalii trimiteti-mi un mesaj privat. nu toti catelusii sunt din bucuresti., sunt din mai multe orase.

1 răspuns:
| Roxana_6190 a răspuns:

Eu iubesc f mult animalutzele, dar mama nu ma lasa sa tin in casa nimic(am decat un papgal)! Cred ca animalele sunt cele mai pasnice si mai iubitoare fiinte care exista! Pentru ca si ele sunt fiinte, au inima si atata timp cat respira sunt fiinte!