| sweet_girl_carmen a întrebat:

Vreti sa adoptati un animalut de companie? sunt superbi, dar abandonati, traiesc intr-o asociatie si au nevoie de stapanii. va rog fi-ti mai buni de craciun. chiar au nevoie de ajutor. ce ziceti vreti un animalut? va arat poze cu ei sunt absolut adorabili. pentru mai multe detalii trimiteti-mi un mesaj privat. nu toti catelusii sunt din bucuresti

3 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Interesant... ce tarantule au? tongue
Shinwinking

| ralucaralu a răspuns:

Eu de cand sunt mica am animale pe care le iau. dar nu de la asociatie.de pe strada pur si simplu. De exemplu numai anul trecut am luat 5 pisicute carora le era foarte frig si acum 1 luna inca una mica.acum am numai 3 pentru ca au murit unelesad. eu stau la casa si am voie, dar in curte. Totusi cateodata nu ma lasa, dar imi este foarte mila de aceste animale.

By AlinoOtsa

| lara7 a răspuns:

Vai. ce mila imi estesad.
stii? cand voi fii mare laughing. adica stapana pe picioarele mele. voi infiinta o astfel de asociatie. asta este visul meu de cand am fost mica mica. happy.
si cu siguranta, cand ma voi muta la casa. voi lua un animal orfan*. dar acum stau la bloc si nu pot.
imi pare rausad
OAMNENI BUNI>FIE'VA MILA. sunt doar niste fiinte nevinovatecrying