| sweet_girl_carmen a întrebat:

Vreti sa adoptati un animalut de companie? sunt superbi, dar abandonati, traiesc intr-o asociatie si au nevoie de stapanii. va rog fi-ti mai buni de craciun. chiar au nevoie de ajutor. ce ziceti vreti un animalut? va arat poze cu ei sunt absolut adorabili. pentru mai multe detalii trimiteti-mi un mesaj privat.

2 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Si eu as vrea, dar am de 4 ani un catel superb, care, e si el fff gelos...

| Tabii. a răspuns:

Eu as fi vrut, dar am deja un catzelush superb(bichon havanese) si e cam gelos deci...happy