| razvilol a întrebat:

Buna sunt din Oradea si mi-am achizitionat de curand 5 papagali si am mai avut unul. Imi doresc sa imi deschid o mica crescatorie de papagali. Accept orce donatie si orce rasa de papagali. Daca doriti sa vedeti mai multe poze cu papagali mei puteti intra pe facebookul meu. https://www.facebook.com/petru.razvan

1 răspuns:
| MarianM8777 a răspuns:

Foarte frumosi! astia sunt toti? nu ai si micul alexander ca as vrea sa cumpar dar nu gasesc nici un crescator serios in oradea!