| razvilol a întrebat:

Buna sunt din oradea as dori sa adopt orice rasa de papagali : perus, nimfa, amorezi, micul alexander, orice rasa. Vreau sa imi deschid o mica crescatorie am deja 3 perechi si o voliera mare.

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pai intreaba printre prieteni si da o raita si prin magazinele de profil, trebuie sa ai conditii si pe timp de iarna

| razvilol explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Pai voliera se poate muta la adapost am o camera unde sunt peste 25 de grade iarna si au si au si lumina pe timp de noapte laughing

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru razvilol):

Altii au voliera, nu cusca, cat o magazie de 2*3*3 m

| razvilol explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Pai si amea e voliera daca vrei sa vezi poze intra aici ---->
https://www.facebook.com/petru.razvan